VOZIO SA 3,07 PROMILA: Kraljevčanin zadržan na trežnjenju
PRIPADNICI kraljevačke saobraćajne policije isključili su danas iz saobraćaja pedesetšestogodišnjeg vozača „mazde“ koji je u Trsteničkoj ulici u Kraljevu vozio sa čak 3,07 promila alkohola u organizmu.
G.Šljivić
Vozaču je određeno zadržavanje i protiv njega će, zbog nasilničke vožnje, biti podneta prekršajna prijava.
Preporučujemo
ODOBRENO 36 PROJEKATA: Raspodeljena novca za razvoj seoskog turizma u kraljevačkom kraju
01. 12. 2022. u 22:45
RAZVOJ U SVIM SFERAMA: Započet proces izrade sedmogodišnjeg Plana razvoja Kraljeva
01. 12. 2022. u 11:01
DžIP „POKUPIO“ ŽENU NA TROTOARU: Saobraćajni udes na raskrsnici u centru Kraljeva
30. 11. 2022. u 10:20
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (1)