PRETIO OCU I VREĐAO GA: Uhapšen mladić iz Pančeva zbog nasilja u porodici
OSNOVNO javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa PU Pančevo uhapsilo N.M.(1998.) iz Pančeva zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici jer je u dužem vremenskom periodu vršio nasilje nad ocem, oštećenim R. M,tako što je bacao stvari po kući, vređao ga i upućivao pretnje da će napasti na život i telo oštećenog.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Dežurna zamenica OJT Pančevo naredila je zadržavanje u trajanju od 48 časova N.M. i isti je uz krivičnu prijavu sproveden i saslušan u svojstvu osumnjičenog.
Na predlog OJT Pančevo, Osnovni sud u Pančevu je odredio pritvor N.M. kako ne bi uticao na oštećenog R.M. i ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovio krivično delo.
Preporučujemo
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)