HAPŠENJE U PETROVCU NA MLAVI: Progutao paketić amfetamina, a drugi bacio u šahtu
POLICIJA u Petrovcu na Mlavi uhapsila je S. S. (32) iz okoline ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
D.N.
On je, kako se sumnja, u Petrovcu na Mlavi, kada ga je policija zaustavila u „alfa romeu“ kojim je upravljao, progutao paketić amfetamina, drugi bacio u šahtu, dok su dve kesice sa oko 16 grama amfetamina pronađene pored njegovih vrata.
Takođe, u automobilu su nađene i 32 tablete sa liste psihoaktivnih supstanci. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Petrovcu na Mlavi.
Preporučujemo
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)