HAPŠENJE U KLADOVU: Policija u stanu pronašla marihuanu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Kladovu uhapsili su svog sugrađanina S. N. (52) koga terete da je proizvodio i prodavao narkotike.
Foto: UP CG
Kladovska policija je prilikom pretresa stana koji osumnjičeni S.N. koristi pronašla pet paketića sa 127 grama marihuane, ali i semenke indijske konoplje i novac za koji se sumnja da je stečen prodajom narkotika.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Negotinu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu kojom se tereti da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, biti priveden tužiocu.
Preporučujemo
VULIN O AKCIJI U VELIKOM TRNOVCU: Prva velika zaplena droge u tom mestu posle decenija
28. 01. 2022. u 09:43 >> 09:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)