AKCIJA POLICIJE NOVOG SADA: Tri osobe uhapšene - zaplenjeno preko 30 kilograma droge
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom, policijskim upravama Sombor i Novi Sad i Žandarmerijom, zaplenili su oko 20 kilograma amfetamina, 10 kilograma marihuane, dva litra amfetaminskog ulja, devet kilograma smese za uvećanje količine opojne droge i tom prilikom uhapsili tri osobe.
Foto: MUP
Uhapšeni su D. K. (1982) iz Vrbasa, A. Š. (1990) i O. V. (1975), obojica iz Bačkog Gradišta, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je prilikom pretresa vozila marke „pežo“ kojim je upravljao A. Š. dok je suvozač bio D. K. pronašla oko 11,5 kilograma opojne droge iz grupe amfetamina - spid.
U drugom vozilu marke „lančia“ kojim je upravljao O. V. pronađeno je oko dva kilograma spida, oko kilogram marihuane i oko pet kilograma smese za uvećanje količine opojne droge.
Policija je, takođe, prilikom pretresa kuće O. V. u Bačkom Gradištu pronašla još oko 6,5 kilograma spida, oko devet kilograma marihuane, dva litra amfetaminskog ulja, četiri kilograma smese za uvećanje opojne droge, kao i pet litara metil alkohola.
Kako se sumnja, oni su od amfetaminskog ulja, metil alkohola i drugih supstanci proizvodili opojnu drogu amfetamin.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Somboru.
Preporučujemo
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)