KUĆA ZA POŽELETI, A CENA PRAVA SIĆA: Ogroman plac, ekonomsko dvorište i uz sve to bunar
NA prodaju je kuća od 64 kvadratna metra u naselju Velika Greda, sa kompletnom infrastrukturom i dodatnim ekonomskim dvorištem za 25.000 evra.
Foto: Printscreen
Kuća se sastoji od dve sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i dnevnog boravka, a priključena je na struju, gradsku vodu i plin.
Kako vlasnik Slađan objašnjava, prostire se na placu od 28 ari, koji uključuje dodatno ekonomsko dvorište sa objektima poput svinjca, kotarke, kokošinjca i dve velike šupe. U produžetku imanja nalazi se i bašta od 18 ari, a dodatnu pogodnost predstavlja bunar za navodnjavanje.
Foto: Printscreen
Na prednjem placu se nalazi mali letnjikovac, dok je dvorište oplemenjeno voćkama – kruškom i dvema jabukama. Kuća ima i veliki parking-prostor, kako ispred samog objekta, tako i u prednjem dvorištu.
Jedna od posebnih pogodnosti ove nekretnine je blizina jezera Gudura, koje je udaljeno svega 100 metara od kuće. Ovo jezero je pogodno za ribolovce, dok je drugo jezero u blizini namenjeno kupanju.
Podsetimo, nedavno je osvanuo oglas u kom se navodi prodaja kuće na rate, koja broji 120 kvadrata, a prostire se na 18 ari placa. Prodavac je daje za 59.000 evra.
(BiznisKurir)
Preporučujemo
KUĆA U BLIZINI DVA GRADA: Cena prava sitnica, a postoji i caka kako da se kupi
27. 03. 2025. u 07:22
VLASNIK TVRDI TRAJAĆE 1.000 GODINA: U Indiji sagrađena kuća od granita i peskovca (VIDEO)
23. 03. 2025. u 23:00 >> 23:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)