OSTAVITE ME NA MIRU DA RADIM SVOJ POSAO: Kon odgovorio na šokantne pretnje koje su mu upućene
EPIDEMIOLOG Predrag Kon se danas oglasio na svom fejsbuk nalogu povodom pretnji i psovki koje su mu upućene putem jednog video snimka koji se od jutros deli na društvenim mrežama.
Foto: Tanjug
- Heroji, veseljaci, koji mi pretite preko društvenih mreža... svoj bes okrenite protiv virusa i epidemije. Mene ostavite na miru da radim svoj posao. Napadajte virus, a ne mere koje ga usporavaju. Čuvajte zdravlje! NOSITE MASKE - poručio je doktor Kon.
Njegovi pratioci su mu u komentarima savetovali da se obrati policiji i da puste da istražni organi pronađu vinovnike.
Podsećamo, na videu na koji doktor Kon odgovara, jasno se čuje kako muškarac izgovara: "Samo za dr Kona, konja...", nakon čega se nastavlja salva uvreda i pretnji, pa tako navode da će ga "jahati od Beograda do Tare", kao i da će mu se "u**rati u život".
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)