VUČEVIĆ NA SAJMU ZAVIČAJA: "Srbija snažna onoliko koliko smo mi sabrani i jedinstveni"
PREDSEDNIK SNS i savetnik predsednika Srbije Miloš Vučević prisustvovao je danas otvaraju Sajma zavičaja u Novom Sadu gde je poručio da je Srbija snažna onoliko koliko smo sabrani i jedinstveni.
Foto: Printscreen
Kako je Vučević naveo na Instagramu, snaga Krajišnika neodvojiv je deo te zajedničke snage naše države.
- Danas više nego ikada moramo da odbacimo podele koje nam neki veštački nameću. Nikada nećemo dozvoliti da pobedi mržnja - poručio je Vučević.
Prema njegovim rečima, slobodu Srbije niko ne može da slomi ako smo složni, ako čuvamo sabornost i ako jedni u drugima vidimo braću, a ne protivnike.
- Neka ovaj Sajam zavičaja bude susret razumevanja i nade. Da se okupljamo u miru, da čuvamo jedni druge i zajedno gradimo Srbiju kao dom svih njenih ljudi, ponosnu, slobodnu i sabornu. Živela Srbija - poručio je Vučević.
(Tanjug)
BONUS VIDEO:
POGLEDAJTE: Ovako izgleda izgradnja pruge koja će povezivati aerodrom sa centrom i stadionom
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)