SRAMNE SCENE! Opozicioni aktivisti napadali roditelje dece koja žele da uče ispred škole "Ivo Lola Ribar" u Novom Sadu (VIDEO)
ISPRED Osnovne škole "Ivo Lola Ribar" organizovan je skup roditelja koji se zalažu da se deca vrate u školske klupe i koji žele da daju podršku profesorima koji ne učestvuju u blokadi nastave.
Foto printskrin Instagram/dnevnik.rs
Međutim, tokom skupa je došlo do više incidenata kada su se ispred škole okupili i opozicioni aktivisti, kao i bajkeri.
Desetak opozicionara je pokušalo da prekine miran skup roditelja i građana ispred novosadske škole, pokušavajući verbalnim i fizičkim nasiljem da se obračunaju sa okupljenima, napadali su novinare i laserima osvetljavali govornike u oči, među kojima se nalazio i jedan učenik škole. Opozicionari su ovog puta otišli i korak dalje, pa su jajima gađali i okupljene roditelje.
Podsećamo, ovo je drugi skup u Novom Sadu roditelja koji žele da im deca idu u školu, a koji je takođe pokušala da prekine glasna manjina.
(Dnevnik.rs)
Preporučujemo
SNIMAK KOJI ĆE VAS ZAPREPASTITI: Deca poput zveri progone direktora škole (VIDEO)
12. 03. 2025. u 15:10
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (26)