OGLASILO SE TUŽILAŠTVO O SMRTI DEČAKA (7) U LESKOVCU Naređena obdukcija, ispituje se i da li ima elemenata krivičnog dela
POVODOM smrti dečaka (7) iz okoline Leskovca, koji je juče ujutru preminuo na putu od Opšte bolnice u Leskovcu do UKC Niš, jutros se oglasio i dežurni javni tužilac Osnovnog javnog tužilaštva u Leskovcu.
Foto: Drutšvene mreže
- Dežurni javni tužilac Osnovnog javnog tužilaštva u Leskovcu od strane Policijske uprave u Leskovcu usmeno je obavešten o događaju u kome je nakon posete lekaru nastupila smrt maloletnog lica - navodi se u saopštenju OJT u Leskovcu i dodaje:
- Doneta je naredba o obdukciji, radi utvrđivanja tačnog uzroka smrti. Naloženo je i prikupljanje potrebnih obaveštenja, a radi ocene da li se u konkretnom slučaju stiču elementi krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti i utvrđivanja mogućeg učinioca krivičnog dela. Nakon provera svih činjenica i okolnosti od značaja, Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu će se oglasiti zvaničnim saopštenjem".
Preporučujemo
MOŽEMO LI DA ZAŠTITIMO VIDOVDAN KAO SVETSKU BAŠTINU: Evo šta kažu pravila Uneska
15. 06. 2026. u 19:30
Od agencije do multimedijalne platforme: TANJUG televizija obeležila pet godina rada
15. 06. 2026. u 16:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSI O NAPADU NA PRAVOSLAVNU SVETINjU: Američki "patriot" pogodio Kijevsko-pečersku lavru
MINISTARSTVO odbrane Rusije tvrdi da je Kijevsko-pečerska lavra pogođena raketnim sistemom protivvazdušne odbrane "patriot" američke proizvodnje, navodeći da bi jedan od razloga za to moglo da bude slanje Ukrajini tih raketa kojima je istekao rok korišćenja.
15. 06. 2026. u 10:10
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
ŠTA JE BRE OVO? Misteriozna životinja snimljena u Mačvi (VIDEO)
Kratak video, za koji se navodi da je nastao iz vozila na području Mačve.
13. 06. 2026. u 20:49
Komentari (0)