PUNE RUKE POSLA ZA HITNU POMOĆ: U Beogradu pet saobraćajnih nesreća, šest osoba povređeno

Танјуг

04. 09. 2024. u 07:21

U BEOGRADU se tokom noći dogodilo pet saobraćajnih nesreća u kojima je šest osoba povređeno.

ПУНЕ РУКЕ ПОСЛА ЗА ХИТНУ ПОМОЋ: У Београду пет саобраћајних несрећа, шест особа повређено

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija

Na auto-putu Beograd — Novi Sad, kod Batajničke petlje, u 20.05 došlo je do udesa u kojem su povređene dve žene, od kojih je jedna prevezena u KBC Zemun, dok je druga zbrinuta na licu mesta.

Ženu starosti 28 godina u 20.40 oborio je automobil na uglu Cara Dušana i Cara Uroša i odvezena je u Urgentni centar.

U udesu u Brankovoj ulici u 21.30 15-godišnji mladić je zadobio povrede glave i vozilom Hitne pomoći je prebačen u Urgentni centar.

U Braće Jerković je u 21.50 oboren motociklista (41), koji je sa povredama glave prevezen u Urgentni centar.

Još jedan motociklista (16) je oboren u Malom Mokrom Lugu i pomoć mu je ukazana na licu mesta.

Hitna pomoć intervenisala je tokom noći ukupno 95 puta, od toga su bile 22 intervencije na javnim mestima.

Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, najčešće astmatičari, navode u Hitnoj pomoći.

BONUS VIDEO: POZLILO ŽENI ZA VOLANOM

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

BRISEL ODMAH KRENUO SA UCENAMA: Mađaru stiglo 27 zadataka od EU