ZEMLJOTRES U JUŽNOJ SRPSKOJ POKRAJINI: Treslo se tlo u blizini Orahovca (FOTO)
ZEMLjOTRES magnitude 2,8 stepeni Rihterove skale dogodio se večeras u blizini mesta Orahovac na Kosovu i Metohiji.
FOTO: RSZ / SCREENSHOT
Potres je zabeležen u 18.04 časova, objavljeno je na sajtu Republičkog seizmološkog zavoda.
Zemljotresi ovakvog intenziteta ne mogu izazvati oštećenja na objektima u epicentralnoj oblasti.
FOTO: RSZ / SCREENSHOT
Podsetimo, zemljotres jačine 3,4 stepena po Rihteru pogodio je sinoć Albaniju.
Potres se dogodio u 2.20 po lokalnom vremenu.
(Srna)
BONUS VIDEO: TORNADO U AJOVI - Pogledajte katastrofu
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)