KIŠA PADA ŠIROM SRBIJE: Pljušti u Kruševcu, u Lazarevcu padao grad, nevreme sa grmljvinama stiglo i u Beograd (VIDEO)

Tatjana Marković

02. 05. 2024. u 17:52

NAJAVLjENO pogoršanje vremena stiglo je u Srbiju.

КИША ПАДА ШИРОМ СРБИЈЕ: Пљушти у Крушевцу, у Лазаревцу падао град, невреме са грмљвинама стигло и у Београд (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Instagram/192_rs

Kako se vidi na snimcima na društvenim mrežama, kiša pada u mnogim mestima.

U Kruševcu se već "spustilo"  i pljušti, a za sada srećom, padavine nisu donele veće probleme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

U Lazarevcu je padao i grad, a neke ulice su pod vodom.

Kiša je stigla i u Beograd, gde pada u jakim naletima. U centru grada čule su se i grmljavine.

Podsetimo, RHMZ je najavio da će se posle podne, uveče i tokom noći zadržaće se nestabilno vreme, mestimično s kišom i pljuskovima s grmljavinom, a samo će na istoku zemlje, kao i u Banatu u naredna dva sata biti suvo.

Foto: RHMZ

U Beogradu takođe promenljivo i nestabilno vreme, kasnije posle podne, uveče i tokom noći povremeno sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom. Vetar slab i umeren južni, u košavskom području umeren i jak jugoistočni koji će uveče biti u slabljenju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?