VIKEND ZA UŽIVANJE, ALI PROMENA STIŽE: Vremenska prognoza za subotu, 30. mart
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
Foto: D. Milovanović
VREME U SRBIJI
U Srbiji pretežno sunčano i još toplije sa maksimalnom temperaturom do 29 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Duvaće slab i umeren južni i jugoistočni vetar koji će na jugu Banata i u planinskim predelima povremeno biti i jak.
VREME U BEOGRADU
U Beogradu sunčano, uz slab i umeren južni i jugoistočni vetar, sa temperaturama od 12 do 29 stepeni.
PROGNOZA ZA NAREDNE DANE
U nedelju se očekuje još toplije vreme sa temperaturama do 30 stepeni, a prolazno naoblačenje se očekuje tek u ponedeljak uveče, sa kišom, lokalnim pljuskovima, grmljavinom i padom temperature uz pojačan zapadni i severozapadni vetar.
U utorak se očekuje promenljivo oblačno, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima uz pad temperature za sedam do 10 stepeni u odnosu na prethodni period.
BONUS VIDEO - ZAJEDNIČKA VEŽBA: Kina, Rusija i Iran sa zajedničkom budućnošću
Preporučujemo
LETNjI VIKEND PRED NAMA, EVO DOKLE ĆE TRAJATI: Vremenska prognoza za petak, 29. mart
29. 03. 2024. u 01:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SPREMNI SMO DA UPOTREBIMO NUKLEARNO ORUŽJE: Stiglo žestoko upozorenje dve države
RUSIJA i Belorusija spremne su da upotrebe sva raspoloživa sredstva, uključujući i nuklearno oružje, radi zaštite Savezne države, izjavio je zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Mihail Galuzin.
09. 06. 2026. u 07:54
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)