LJUDSKA GLUPOST NEMA GRANICA: Pojavio se novi snimak vožnje na auto-putu u kontrasmeru (VIDEO)

NOVI snimak vožnje u suprotnom smeru zabeležen je na auto-putu pre dva dana, ali osim da je snimljen pre graničnog prelaza, nije poznata tačna lokacija. Na snimku se vidi kako vozač juri najbržom trakom u kontrasmeru.

ЉУДСКА ГЛУПОСТ НЕМА ГРАНИЦА: Појавио се нови снимак вожње на ауто-путу у контрасмеру (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Tviter/DjurovicBlazo

Ovaj incident prošao je na svu sreću bez nesreće i žrtava, ali ono što ostavlja u neverici je da ovi nesavesni vozači biraju brzu traku auto-puta i time ugrožavaju bezbednost i ostalih učesnika u saobraćaju.

Komentari neverice su se nizali ispod videa.

"Ubeđen sam da su ovo neki izazovi na Tik-toku", napisao je jedan korisnik.

"Ako već pogreše zašto voze brzom trakom", pitao se drugi, dok su se svi većinom čudili gde su policija i presretači.

Podsetimo, zbog vožnje u kontrasmeru na auto-putu "Miloš Veliki", nedavno je došlo do stravične nesreće kada Dejan J. (51) upravljao vozilom i sudario se sa drugim automobilom. Tada se njegovo vozilo zapalilo, a on je nastradao na licu mesta.

Šta učiniti ako se nađete u suprotnom smeru na auto-putu, objasnio je Damir Okanović iz Komiteta za bezbednost u saobraćaju.

- Vozač koji se nađe u suprotnom smeru odmah treba da uključi sva četiri žmigavca i da pokuša da na najbezbedniji način pređe u zaustavnu traku. Međutim, sem njegovog postupanja, veoma je bitno da i vozači koji nailaze ka njemu takođe uključe sva četiri žmigavaca i tako upozore one koji se kreću iza njih da se na putu dešava nešto neuobičajeno i da započnu kočenje. Kada na toj deonici svi uspore, moguće je da vozač koji je vozio u suprotnom smeru i sad je u zaustavnoj traci, napravi polukružno okretanje i nađe se u pravom smeru – kaže Damir Okanović.

(Blic)

BONUS VIDEO: SRAMNO! Snimak krađe novca iz Sabornog hrama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

TRIK OD NEKOLIKO SEKUNDI: Kako da bezukusna lubenica bude slađa i sočnija?