DOJAVE O BOMBAMA U PET BEOGRADSKIH ŠKOLA: Oglasio se MUP o elektronskim pretnjama
SVE današnje dojave o podmetnutim bombama u pet škola na teritoriji Beograda, tri srednje i dve osnovne, bile su lažne, kažu u MUP-u.
Foto: J. S.
Prethodno je Ministarstvo prosvete saopštilo da su dojave o podmetnutoj eksplozivnoj napravi stigle jutros na elektronske adrese Medicinske škole na Zvezdari, Trinaeste beogradske gimnazije, Srednje škole "Barajevo".
Dojave su upućene i na adrese dve osnovne škole - "Pavle Popović" u Vraniću i "Branislav Nušić" na Voždovcu.
BONUS VIDEO - UZNEMIRUJUĆE: Pogrebnici iznose telo muškarca koji se razneo bombom u kući u Vršcu
Preporučujemo
VELIKA PROMENA ZA GIMNAZIJALCE OD SEPTEMBRA: Oglasili se iz Ministarstva prosvete
04. 07. 2026. u 09:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)