STIŽU NEPOGODE: Oglasio se RHMZ - Pljuskovi sa grmljavinom širom zemlje, na udaru i Beograd (FOTO)

Tatjana Marković

26. 07. 2022. u 19:17

REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod objavio je večeras upozorenje o nepogodma koje stižu u našu zemlju.

СТИЖУ НЕПОГОДЕ: Огласио се РХМЗ - Пљускови са грмљавином широм земље,  на удару и Београд (ФОТО)

Foto: RHMZ

Uveče u severnim, a i tokom noći i sutra u zapadnim i jugozapadnim krajevima lokalno su moguće kratkotrajne vremenske nepogode: obilni pljuskovi sa grmljavinom, pojava grada i jak i olujni vetar.

Upozorenje je izdato i za Beograd i važi za danas i sutra.

Naime, kako je najavio RHMZ, tokom noći, uz kratkotrajne pljuskove s grmljavinom, u pojedinim delovima grada, moguća je lokalna pojava kratkotrajnih vremenskih nepogoda, obilne padavine, pojava grada i jakog vetra.

I dalje važi upozorenje za visoke temperature. Ono se posebno odnosi na petak, 29. jul. Očekuje se da će biti veoma toplo, u većini mesta od 34 do 36 °S. U Beogradu oko 35 °S.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Addiko Bank Srbija ostvarila rekordne rezultate i sprovela sveobuhvatnu transformaciju poslovanja