ZAŠTO JE MOJA MILICA ŽIVA RANA SVIH NAŠIH RANA? Dušica Rakić u ispovesti za "Novosti" - "Suze su presušile"
DUŠICA Rakić, u potresnoj ispovesti za nedeljne "Novosti", govori o svom detetu, trogodišnjoj ćerki Milici Rakić, nastradaloj od NATO projektila u kupatilu porodičnog doma u beogradskoj Batajnici, pre 23 godine.
Foto: I.Marinković
- Zbog čega više ni suza nemam, zašto su presušile...
- Kada sam je sanjala poslednji put, a kako u snove dolazi svome tati, Žarku
Foto Privatna arhiva
Čitajte sutra u nedeljnom izdanju "Večernjih novosti".
Preporučujemo
ŠAHOVSKI SPEKTAKL U NIŠU NA „TROFEJU NIŠA 2026“: Više od 350 takmičara
22. 03. 2026. u 14:41
VEJAĆE KAO USRED ZIME: U ovim delovima Srbije pašće i više od 20 cm snega
22. 03. 2026. u 11:13
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (1)