OPERISAN NIKOLA KOG SU PRETUKLI ALBANCI: Mladić povrgnut hiruškom zahvatu
MLADIĆ Nikola Perić operisan je u bolnici u Gnjilanu, a hirurzi su zahvat izveli u predelu glave, odnosno nosne kosti, napukle od udaraca, u fizičkom napadu u selu Zebince kod Novog Brda.
Foto: Novosti
Nikolu Perića su pre dva dana napale dve osobe, za koje su očevici rekli da su komunicirale na albanskom. Napadači su još uvek nepoznati policiji.
Napad se dogodio na lokalnom putu dok je Nikola vraćao kući stoku sa ispaše. Zadobio je teške telesne povrede glave i drugih delova tela.
Slobodan Perić, otac povređenog mladića, potvrdio je za RTS da je operacija završena i da se Nikola oseća dobro i da očekuje da tokom sledeće nedelje bude bude pušten na kućno lečenje.
Iz policije nije dobio nove informacije o toku istrage i mogućim počiniocima.
U međuvremenu, Osnovno tužilaštvo u Gnjilanu ovlastilo je kosovsku policiju da preduzme sve potrebne istražne radnje u cilju identifikacije počinilaca ovog krivičnog dela.
(RTS)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu "Ja volim Srbiju": "Tako su stajale stvari..."
VEST da bi glumica Mirka Vasiljević od septembra mogla da preuzme voditeljsku ulogu u kvizu "Ja volim Srbiju", umesto dosadašnje voditeljke Dragane Kosjerine, izazvala je veliku pažnju javnosti.
05. 07. 2026. u 21:54
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)