PRIVEDENE DVE OSOBE ZBOG ODSTRELA MEČKE: Stanovnici Berana besni, mečići ostali bez majke
ZBOG postojanja sumnje da su u četvrtak ubili mečku u selu Rovci nafomak Bersna policija je privela dve osobe iz Donje Ržanice koje će danas biti privedene osnovnom državnomn tužiocu u Beranama.
Foto: Privatna arhiva
- Nadamo se da je slučaj rešen, saopštila je policija povodom događaja koji je izazvao brojne reakcije javnosti.
Mečka je sa dva mečića u četvrtak pid čudnim okolnostima zalutala u Berane. Jedan medvedić je stigao pred hotel "Berane", a posle akcije spašavanja pobegao je u obližnje lugove. Za to vreme mečka je odstreljena u mestu Jela u Rovcima. Njeni ostaci stransportovani za Podgoricu gde će biti izvršena obdukcija u specijalizovanoj ustanovi.
Preporučujemo
NEČUVEN SKANDAL: Na deset kilometra od Berana desila se neočekivana situacija (VIDEO)
18. 02. 2021. u 19:49
NESVAKIDAŠNjA ATRAKCIJA U BERANAMA: Dva mečeta ispred hotela! (VIDEO)
18. 02. 2021. u 10:17
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)