OPŠTA BOLNICA U BERANAMA: Još jedna žrtva virusa korona

М.С.

27. 10. 2020. u 10:21

JOŠ jedna žrtva korona virusa u Crnoj Gori.

ОПШТА БОЛНИЦА У БЕРАНАМА: Још једна жртва вируса корона

Foto: M.Sekulović

U Opštoj bolnici u Beranama od posledica korona virusa preminuo je pacijent iz tog grada, star 81 godinu.

- U ovoj bolnici, kovid bolnici za sever Crne Gore, izuzimajući opštinu Pljevlja,  hospitalizovane su 22 osobe sa simptomima korona virusa. Šestoro ima tešku kliničku sliku i oni su priključeni na neinvazivnu respiraciju. Ostali oacijenti su stabilnog zdravstvenog stanja i očekujemo da ovih dana budu pošteni kući u zavisnosti od njihove kliničke slike - kazao je direktor bolnice dr Budimir Dabetić.

U Beranaama su trenutno korona virusom inficirana 154 građanina, a oporavilo se njih 1.062. Od posledica opakog virusa od početka epidemije u bolnici je umrlo 26 građana Berana.
     
          

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

PUNI GORČINE I MRZOVOLJE: Ovo su TRI najnegativnija horoskopska znaka