KUM ŠENLUČIO NA PROSLAVI ROĐENDANA: Baranin pucao iz automatske puške
JOŠ nije iskorenjena navika da se veselje „začini“ šenlukom.
Foto: UP
Tokom proslave rođendana, Baranin D.O. (29) ispalio je više hitaca iz automatske puške ispred ugostiteljskog objekta koji se nalazi u blizini barske rive.
Ubrzo nakon što je ispalio više hitaca, u subotu veče, D.O je uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Postupajući po operativnoj informaciji da je ispred jednog ugostiteljskog objekta došlo do šenlucenja automatskim oružjem, policijski službenici Centra bezbednosti Bar su izvršili pretragu terena i više vozila.
Automatsku pušku je policijskim službenicima predalo lice u čijem je vozilu, kako se sumnja, D.O. (29) iz Bara sakrio navedeno oružje.
Prema saznanjima Novosti, D.O. je bio na rođendanskoj proslavi kod kumova.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)