HAPŠENJE U ROŽAJAMA: Ukrao automobil, povredio pešaka, napao policajca

Milutin SEKULOVIĆ

23. 10. 2024. u 15:41

ZBOG sumnje da je izvršio tri krivična dela - oduzimanje vozila, izazivanje opšte opasnosti i napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, policija je u Rožajama uhapsila meštanina HH  (21).

ХАПШЕЊЕ У РОЖАЈАМА: Украо аутомобил, повредио пешака, напао полицајца

I.D.S.

Nakon što je ukrao putničko motorno vozilo prilikom bekstva ostvariomje kontakt vozilom sa jednim licem koje je tom prilikom zadobilo povrede.

- Takođe, nakon što je lišen slobode, H.H. je u službenim prostorijama Odeljenja bezbednosti Rožaje fizički napao policijskog službenika. Policijski službenici su protiv H.H. Osnovnom državnom tužilaštvu u Rožajama podnijeli krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršio tri krivična djela - oduzimanje vozila, izazivanje opšte opasnosti i napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, saopštila je Uprava policije Crne Gore povodom ovog incidenta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?