U ZATVORU TREBA DA BUDEŠ: Oštra polemika Milana Kneževića i Suzane Mugoša na Skupštinskom odboru
Na današnjoj sednici skupštinskog Odbora za politički sistem, upravu i pravosuđe došlo je do verbalnog sukoba između kandidatkinje za vrhovnog državnog tužioca Suzane Mugoše i poslanika Milana Kneževića (DNP), nakon što je ona istakla da je relaksirana povodom prepiski sa Vesnom Medenicom i da će se izjasniti nakon što postupak bude okončan, navodeći da tu nema ništa što je može kompromitovati.
DNP
- Ja se ljudskog odnosa sa Vesnom Medenicom ne odričem, kazala je Mugoša, na što je Knežević kratko rekao -“obe ste iste”!
- Ko ste vi da mene prekidate, usledila je oštra reakcija Suzane Mugoše koja je svojevreme vodila sudski proces pred većem Višeg suda u Podgorici poznat kao "državni udar".
- Ja sam poslanik. Izigravaš nešto... Nisi u sudnici. U zatvoru treba da budeš, ne u Skupštini! U zatvoru treba da budeš, a ja ću ti reći i zašto, odbrusio je Knežević nakon toga.
Mugoša je kazala da joj je ispod svakog nivoa da vodi dijalog sa okrivljenima iz postupka "državni udar".
- Hoćete li reagovati, Zogoviću, ili hoćete da napustim?, pitala je Mugoša predsjednika Odbora Miluna Zogovića.
Knežević joj je potom rekao da treba da ide u tužilaštvo da dadne izjavu, našto mu je rekla da tamo može samo kao VDT.
Preporučujemo
"BEOGRAD JE GLAVNI GRAD CRNE GORE" Knežević upitao Azemovića: Šta meni dođe moj sin
11. 12. 2025. u 14:45
MEDOJEVIĆ: Kad najkorumpiranije organizije EU i EK drže predavanje o korupciji
09. 12. 2025. u 16:11
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)