NAPADAČ NA MILANA KNEŽEVIĆA NA SLOBODI: Prihvatili mu žalbu i ukinuli zadržavanje
PODGORIČKI Osnovni sud prihvatio je žalbu Cetinjanina Ivana Gardaševića (34) i ukinuo zadržavanje tom osumnjičenom za napad na poslanika Milana Kneževića.
Foto: DF
Gardašević je uhapšen juče zbog incidenta ispred Aerodroma Podgorica. Nakon saslušanja u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici određeno mu je zadržavanje do 72 sata, saznaju Vijesti nezvanično u Tužilaštvu.
Milan Knežević je sinoć kazao da smatra da je napad na njega politički motivisan. Nakon saznanja da je Gardašević pušten na slobodu oglasila se "grupa građana Cetinja" (tzv. komite):
- Naš sugrađanin Ivo Gardašević pušten je na slobodu u 1 i 30 sati nakon što se sudija pregledom snimka uverio da su lažne optužbe Milana Kneževića i da su zapravo Knežević i njegove gorile napale našeg sugrađanina - navodi se u saopštenju, zbog čega odustaju od okupljanja ispred podgoričkog Osnovnog državnog tužilaštva.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OD VEČERAS SAM POD ORUŽJEM: Oglasio se Milan Knežević posle napada na aerodormu u Podgorici
07. 12. 2022. u 18:18 >> 18:47
KNEŽEVIĆ NAJAVIO TUŽBE: "Ako mi još jedno pomenu majku, tesna će im biti Podgorica!"
06. 12. 2022. u 13:49
MAFIJA JAČA OD DRŽAVE: Milan Knežević o napadima na načelnika Istražnog zatvora
05. 12. 2022. u 15:25
ROK ZA NOVU OPTUŽNICU 15 DANA: Suđenje Mandiću i Kneževiću za “državni udar”
29. 11. 2022. u 13:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)