HAPŠENJE U PLJEVLJIMA: Pokušao da primora maloletnicu na seksualni odnos
Sumnja se da je držeći i stežući za vrat oštećenu pokušao primorati na polne radnje bez njenog pristanka.
M.Drobnjak
Službenici Uprave policije CB Pljevlja uhapsili su N. K. zbog sumnje da je, u stanu u Ulici Vuka Kneževića u Pljevljima, pokušao da primora jednu maloletnicu na seksualni odnos.
-Postupajući po prijavi, službenici policije su došli do saznanja da je N. K. 11. septembra oko 23.00 časa u stanu koji se nalazi u pomenutoj ulici, držeći i stežući za vrat oštećenu pokušao primorati na polne radnje bez njenog pristanka, upućujući joj i pretnje, saopšteno je iz Uprave policije.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)