ВЕЧЕРАС НАЈВАЖНИЈА ЕМИСИЈА У ИСТОРИЈИ СНС: Вучић тачно у 22х на тв Прва

Андријана Нешић

14. 05. 2021. у 17:41

Ексклузивна емисија "Прва тема" вечерас у 22 сата на Првој телевизији у којој је специјални гост председник Републике Србије Александар Вучић.

ВЕЧЕРАС НАЈВАЖНИЈА ЕМИСИЈА У ИСТОРИЈИ СНС: Вучић тачно у 22х на тв Прва

Фото: Драган Миловановић

Водитељка емисије "Прва тема" Марија Савић Стаменић разговараће са председником о најактуелнијим темама:

  • Шта је полиција открила у Ритопеку? Који је био крајњи циљ криминалне групе Вељка Беливука?
  • У овој емисији ће први пут бити приказани и ексклузивни снимци из куће страве Вељка Беливука у Ритопеку.
  • Једна од тема емисије биће и зашто је председник Вучић предложио уједињење са Шапићевом странком СПАС. Какве још промене очекују "напредњаке" пре избора?
  • Како ће изгледати сусрети председника Србије са Милом Ђукановићем, Зораном Милановићем и другим учесницима самита Брдо бриони?
  • Такође тема ће бити да ли председник очекује погоршање ситуације на Косову и Метохији, и да ли се плаши за безбедност сина након нових напада на њега.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (5)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани