КЛИНЧ ВЛАДАНКЕ МАЛОВИЋ И ВУКА ЈЕРЕМИЋА НА "ТВИТЕРУ": Сунђер Боб на стероидима и чоколадно млеко
НА данашњу изјаву председника Народне странке Вука Јеремића да промена система није могућа без реваншизма, који, по његовим речима, мора бити правно утемељен и спроведен "педантно и немилосрдно", реаговала је шефица информативне службе СНС-а Владанка Маловић.
Фото: Архива
На званичном Твитер профилу странке СНС Владанка Маловић је написла:
- Сунђер Бобе на стероидима боље ти је да се вратиш у рупу из које си изашао да ти лично не бих извукла те лоповске уши. Лоповчино светских размера ти ћеш некоме да претиш и да причаш о опљачканим парама?! Мукице, попиј чоколадно млеко да се дозовеш бар мало.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ ОБЈАВИО ШОК СНИМАК КОД МАРИЋА: Кукавички напад хулигана забележиле камере (ВИДЕО)
15. 04. 2021. у 19:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (14)