ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО КАТОЛИЧКИ УСКРС: Ево шта је председник пожелео београдском надбискупу Станиславу Хочевару и верницима

02. 04. 2021. у 15:01

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић упутио је данас ускршњу честитку београдском надбискупу Станиславу Хочевару и свим хришћанским верницима који Ускрс славе по Грегоријанском календару.

ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО КАТОЛИЧКИ УСКРС: Ево шта је председник пожелео београдском надбискупу Станиславу Хочевару и верницима

Фото: Инстаграм

- Вама и свим верницима срдачно честитам највећи хришћански празник Ускрс.

Нека радост живота буде непресушно надахнуће да, у времену великих изазова пред којима се налази човечанство и Србија, сложно и заједнички радимо, снажећи највеће људске вредности мира, праштања и толеранције, градећи мостове међусобног поверења и разумевања, како би заједнички допринели општем напретку - пише у поруци.

Честитајући празник, председник је истакао да ће "у Републици Србији и њеним државним органима, увек имати постојаног партнера и саговорника у решавању свих питања како бисмо сви заједнички допринели напретку наше државе".

- Срећан Ускрс - наводи се у честитки председника Вучића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (51)

СПРЕМА СЕ НАЈСТРАШНИЈИ УДАР? Американци распоредили авионе, свет дрхти и чека расплет