ДВА ЛИЦА ДРАГАНА ЂИЛАСА: Шта је говорио некада о слободи медија, а шта ради сада? (ВИДЕО)

Новости онлине

19. 03. 2021. у 15:38

ДРАГАН Ђилас, чије су рачуне у у пореским рајевима широм света откриле "Вечерње новости", јуче је напао нашу новинарку током конференције и назвао лажовима раднике већине медија у Србији, које сматра, како је рекао, "не новинарима".

ДВА ЛИЦА ДРАГАНА ЂИЛАСА: Шта је говорио некада о слободи медија, а шта ради сада? (ВИДЕО)

Драган Ђилас

Ђилас се често постављао као бранитељ права и слободе, и некада је овако говорио о слободи медија:

- Ја без слободних људи и слободних медија не верујем у будућност Србије. Ми морамо да направимо такву државу где ће свако слободно говорити шта мисли, и за то неће сносити последице. Без тога нема напретка Србије - говорио је некада лидер Странке слободе и правде.

Ипак, јуче је показао своје право лице, које је у суштој супротности "старом Ђиласу". Данас сматра да је свако ко жели да се сазна истина - "лажов" и "не новинар".

- То би значило поштована госпођице да, у српском језику се каже, да сте ви из "Новости" лажови, који уништавате животе људима, и да вас ја не признајем као новинаре.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (1)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију