ПРЕДСЕДНИК НАЈАВИО: Могуће одлагање седнице Савета за националну безбедност
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је у Куршумлији могуће одлагање Седнице за националну безбедност.
Фото: Принтсцреен
- Добио сам одређене информације, могуће је одлагање седнице Савета за националну безбедност. У сваком случају, држава ће се озбиљно и одговорно борити са организованим криминалом. Све што могу да кажем, када будемо све чињенице ставили на сто и кад предочимо народу, благо речено народ ће бити шокиран. Видећемо још у наредна два сата - истакао је председник.
Како је раније најављено, Седница савета за националну безбедност била је заказана за 19 сати.
Препоручујемо
ВУЧИЋ САОПШТИО: Свим незапосленим Србима на Косову и Метохији по 200 евра
26. 02. 2021. у 13:18
ЗАВРШЕН САСТАНАК СА СРБИМА СА КИМ: Вучић најавио велике пројекте (ВИДЕО)
26. 02. 2021. у 11:01
ВУЧИЋ НА ПУТУ ЗА КУРШУМЛИЈУ: Важан дан и важни разговори, напред Србијо!
26. 02. 2021. у 10:24
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Вучић заказао ванредну седницу Савета за националну безбедност
26. 02. 2021. у 09:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру
МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.
15. 06. 2026. у 10:10
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
ШТА ЈЕ БРЕ ОВО? Мистериозна животиња снимљена у Мачви (ВИДЕО)
Кратак видео, за који се наводи да је настао из возила на подручју Мачве.
13. 06. 2026. у 20:49
Коментари (4)