ВУЧИЋ ОБЈАВИО РЕЗУЛТАТЕ ИСТРАЖИВАЊА: Тајкунске телевизије раде против Шешеља, навијају за пропаст Србије

Novosti online

28. 12. 2020. у 15:31

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је обелоданио истраживање јавног мњења које му је достављено.

ВУЧИЋ ОБЈАВИО РЕЗУЛТАТЕ ИСТРАЖИВАЊА: Тајкунске телевизије раде против Шешеља, навијају за пропаст Србије

Фото: З. Ј. Мачак/Новости архива/Танјуг/Раде Прелић

- Имате ове тајкунске телевизије на којима се опозицијом никада неће назвати (проф. др Војислав) Шешељ или (др) Милош Јовановић, него само један део опозиције, неке странке које све заједно имају 5 до 6 одсто. Боље и да не читам колико процената имају, сви заједно - рекао је Вучић.

Вучић каже да његови противници немају никакав план осим навијања за пропаст Србије.

- Написали негде данас корона неће срушити Вучића. На почетку пандемије су писали да ме ништа брже неће оборити од короне. Навијају за пропаст Србије. Навијају да се потопи болница у Батајници. То им је сав програм - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе