ПРОВОКАЦИЈА У СКУПШТИНИ СРБИЈЕ: Посланик са албанском заставом у парламенту (ВИДЕО)
САИП Камбери, посланик Уједињене долине - СДА Санџака у Скупштини Србије истакао је у парламенту заставе Србије и Албаније.
Фото: Принтскрин
Он је рекао да "тражи иста права да Срби у Грачаници поставе српску заставу, а Албанци да могу да корсите заставу Албаније у Прешеву и Бујановцу".
Ивица Дачић му је рекао да по Пословнику нема право да уноси заставу Албаније, као заставу друге државе, која није застава националне мањине и да је склони.
- Драго ми сто сте истакли заставу Албаније, а не Косова, јер то показује да сте, кад казете да у Грачаници може да се виори застава Србије, свесни да је Грачаница у Србији. Такође, драго ми је што сте истакли и заставу Србије, јер то не чините често".
Након тога је Камбери склонио заставу.
Препоручујемо
РАСПОДЕЛА ПАРА: Мали причао о плану буџета за наредну годину, а онда се умешао Дачић
26. 11. 2020. у 18:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАМПА ОД ТРАМПА ЗА МАКРОНА: Дипломатски скандал на помолу, Вашингтон спрема невиђени ударац Паризу
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе разматрају одлагање, или чак блокирање, именовања следећег француског амбасадора у Вашингтону, што је потез без преседана који прети да продуби јаз између два дугогодишња савезника, наводе четири извора упозната са ситуацијом.
29. 07. 2026. у 19:12
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (3)