САСТАНАК У ПРЕДСЕДНИШТВУ: Вучић са амбасадорима земаља Квинте
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се са амбасадорима земаља Квинте - Сједињених Америчких Држава Ентонијем Годфријем, Велике Британије Шан Маклеуд, Француске Жан-Лујем Фалконијем, Италије Карлом Ло Кашо и Немачке Томасом Шибом, као и шефом Делегације Европске уније у Србији, Семом Фабрицијем.
Фото: Инстаграм
После састанка, председник Вучић на свом Инстаграм профилу поделио је фотографију са колегама.
Препоручујемо
САСТАНАК НА АНДРИЋЕВОМ ВЕНЦУ: Вучић данас са амбасадорима Квинте и Семом Фабрицијем
12. 11. 2020. у 07:40
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (3)