НАЧЕЛНО ЗАВРШЕНА РАСПРАВА О РЕБАЛАНСУ БУЏЕТА: Посланици у четвртак о једном амандману на тај предлог закона

Тањуг

10. 11. 2020. у 21:08

СКУПШТИНА Србије завршила је вечерас расправу у начелу о ребалансу буџета за 2020. годину, а расправу о једном амандману на тај предлог закона наставиће у четвртак.

НАЧЕЛНО ЗАВРШЕНА РАСПРАВА О РЕБАЛАНСУ БУЏЕТА: Посланици у четвртак о једном амандману на тај предлог закона

Фото Н.Фифић

Председник Скупштине Србије Ивица Дачић је после обраћања последњег пријављеног говорника питао да ли се још неко јавља за реч, уз шаљиву опаску да то не би препоручио, а смех у сали је изазвао и кад је министра финансија Синишу Малог питао да ли ће се на крају још једном обратити и пошто је министар рекао да неће, прокоментарисао:

- Нећете ништа? Добро, довољно је од вас и ребаланс - поново се нашалио Дачић.

Мали је, иначе, све време док је трајала расправа о ребалансу буџета за 2020.годину био у скупштинској сали.

Дачић је најавио да ће седница о амандману на ребаланс буџета почети у четвртак, 12. новембра у 10 часова, када се очекује и гласање, а затим и нову седницу о изменама и допунама Закона о заштити становништва од заразних болести, са почетком у 12 часова.

Очекује се да ће посланици претресати амандмане на измене и допуне Закона о заштити становништва од заразних болесести, у суботу, 14.новембра, када се очекује и гласање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?