ВУЧИЋ НАЈАВИО ПРЕДСЕДНИЧКЕ И ПАРЛАМЕНТАРНЕ ИЗБОРЕ: Ево када ће бити одржани
20. 10. 2020. у 18:31
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је парламентарне и председничке изборе у Србији.
Kada god budu bili izbori SNS-a ima apsolutnu podršku građana.
Sledeci izbori ocekuju nas najkasnije 3. aprila 2022. godine, gde ce gradjani ponovo imati priliku da glasaju za one koji rade iskljucivo u njihovom interesu vec osam godina, a to je SNS.
Mislim daje ovo ispravna odluka koju je doneo naš predsednik.
Česti izbori pokazuju demokratičnost i nivo slobode u društvu.
Gradjani ce i na sledecim izborima podrzati SNS zato sto smo zahvaljujuci Vucicu danas jaka i stabilna zemlja.
Opet izbori? Zašto? Ne sećam se da je bilo ko tražio nove izbore! I to, gle slučaja, zajedno sa predsedničkim i beogradskim!
Vucic zna da sve sto radi, radi u interesu svoje zemlje i gradjana, tako da na izbore moze vec sutra.
Ravnopravnost u Srbiji postaje sve popularnija i rasprostranjenija.
Nova prilika da se građani izjasne kome veruju,
Dobili su podrsku na prethodnim dobice i na predstojecim nema sumnje.
Повезане вести
ПРЕСЕДАН У АМЕРИЦИ: Познати лист по први пут за скоро 30 година подржао председничког кандидата
АМЕРИЧКИ лист Ју-Ес-ЕЈ Тудеј (УСА Тодаy) први пут од 1982. године, од када постоји, одлучио је да директно стане уз неког кандидата за председника САД и данас објавио да јавно подржава демократског кандидата Џоа Бајдена.
20. 10. 2020. у 18:13
"СРБИ СУ ГЕНОЦИДНИ НАСИЛНИЦИ!" Послушајте како је Бајденов син вређао српски народ (ВИДЕО)
БО Бајден, син кандидата демократа Џоа Бајдена, јавно је у својим говорима вређао Србију и српски народ.
20. 10. 2020. у 15:57
Најновије из рубрике
ПРОДУЖЕЊЕ ЛИЦЕНЦЕ НИС-У ВЕЛИКА ПОБЕДА НАШЕ ДРЖАВЕ Ђедовић Хандановић: Разговори били тешки, нисмо изашли у сусрет свим захтевима МОЛ-а
МИНИСТАРКА рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић оценила је данас да то што је амерички ОФАК до 20. фебруара продужио оперативну лиценцу за рад Нафтној индустрији Србије (НИС) представља велику победу државе као и да је тиме добијено додатно време да се наставе преговори између Гаспромњефта и МОЛ-а, да се дође до одрживог решења.
23. 01. 2026. у 19:54
"НЕМА ЛЕПШЕГ МЕСТА НА СВЕТУ": Вучић послао снажну поруку (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се путем друштвених мрежа, упутивши грађанима поруку снажне емоције и привржености својој земљи и народу. У објави је истакао да за њега не постоји ништа вредније и лепше од Србије, наглашавајући да управо међу својим народом проналази највећу срећу и смисао.
23. 01. 2026. у 19:39
СЛОВЕНАЧКИ ПОЛИТИЧАР ЈЕЛИНЧИЧ ЗА СРПСКИ УГАО: Ненајављени долазак европарламентараца је команда да се Србија сломи
НЕНАЈАВЉЕНИ долазак групе европарламентараца у Србију, њихово кретање без уобичајене дипломатске најаве и настојање да се како је оцењено, „заобиђу“ теме које подсећају на страдање Срба у Другом светском рату, отворили су нову расправу о стварним намерама Брисела према Србији.
23. 01. 2026. у 18:55
БЕОГРАД ДОБИЈА КОНЦЕПТУАЛНУ ПИЈАЦУ ПО УЗОРУ НА СВЕТСКЕ! Мали из Мадрида показао како ће све изгледати
ПРВИ потпредседник владе и министар финансија Синиша Мали огласио се из Мадрида.
23. 01. 2026. у 17:55
БЛОКАДЕРИ ПОКАЗАЛИ ЗА ШТА СЕ БОРЕ Брнабић: Могу да очекујем да траже као један од услова за улазак Србије у ЕУ да се не зовемо Србија
ПРЕДСЕДНИЦА Народне Скупштине Ана Брнабић говорила је о актуелним темама након састанка са званичницима Европског Парламента.
23. 01. 2026. у 17:10
Коментари (13)