МЕДОВАЧА И ВИНО: Игор Мировић
КНЕЗ Алберт Други од Монака је током боравка у Србији посетио и Војводину, где му је домаћин био покрајински премијер Игор Мировић.
Фото архива
Он је окачио фотографију на свом инстаграм-профилу како са кнезом у Бачком Моноштору обилази резерват природе Горње Подунавље, а "свратили" су и до Сомбора.
Мировић је навео да су провели фантастичан дан у дружењу, а осим у лепотама Војводине уживали су и у добром риђичком белом и медовачи код Перишкића.
А од свих могућих животиња у резервату налетели су на - змију.
Фото архива
Препоручујемо
ХИТНО СЕ ОГЛАСИО МУП: Апослутна лаж се шири друштвеним мрежама и појединим медијима
28. 01. 2026. у 13:47
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)