ПОЗДРАВ АСОВА: Вања Удовичић са звездом “Слоге” Владимиром Дашићем

БОРАВЕЋИ на Малом сајму спорта у Краљеву, министар омладине и спорта Вања Удовичић, славни ватерполиста, био је у прилици да се рукује са локалном спортском легендом Владимиром Дашићем.

ПОЗДРАВ АСОВА: Вања Удовичић са звездом “Слоге” Владимиром Дашићем

Вања Удовичић и Владимир Дашић

Он је био кошаркаш Слоге осамдесетих година прошлог века, члан чувене генерације "белих", која је изборила пласман у елитно друштво тадашње Југославије.

- Ево како изгледа када се сретну две легенде. Вања је био најбољи светски ватерполиста, а наш Дашић љубимац Краљевчана. Како је само сипао тројке Црвеној звезди и Цибони... Био је сјајан шутер, што је у оно време признао и велики Дражен Петровић - били су само неки од коментара присутних.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

Коментари (0)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака