И Чучковић јуниор тренира код чика Арсе

С. Ј. М.

28. 09. 2020. у 14:44

ЈЕДАН од двојице синова председника општине Обреновац Мирослава Чучковића, бар када је реч о спорту, кренуо је очевим стопама.

И Чучковић јуниор тренира код чика Арсе

Твитер / Н. Скендерија

Чучковић се на "Твитеру" похвалио фотографијом сина Марка у дресу школе фудбала "Обреновац 1905", где је својевремено и сам играо и то код истог тренера - чувеног чика Арсе.

И док је старији Чучковић био бек, његов наследник игра на позицији голмана. Ипак, твитераши су се "забринули" да не крене татиним стопама и у неким другим стварима:

- Само нека тренира, да не буде буцко као тата.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (1)

ДОНАЛД ТРАМП ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Иран га шокирао!