КОМПЛИКОВАН ТРАНСФЕР ОЗВАНИЧЕН: Рома платила Албанца два милиона, а можда и знатно више!

РОМА јепред нову сезону морала да освежи играчки кадар.

КОМПЛИКОВАН ТРАНСФЕР ОЗВАНИЧЕН: Рома платила Албанца два милиона, а можда и знатно више!

ФОТО ЕПА

"Вучица" је остала без Паула Фонеске, а у Интер је отишао и Александар Коларов. Кренули су активно са јачањем задње линије. 

Дуго су трајали преговори, али је у Рим стигао 20-годишњи централни бек из Вероне Мараш Кумбула. 

Шта добија Верона? Ту постаје занимљиво. Мерта Четина, Матеа Кансељијерија, те Абудраманеа Дијабија. Сви они су у Верону прешли на позајмице које са собом носе разне клаузуле. 

Рома ће играча платити два милиона евра. Занимљиво је да уколико Рома доведе играча, а сви остали испуне услове из својих уговора, Рома ће бити у минусу од преко 13 милиона евра. Ту су и разни бонуси који могу да доведу до тога да трансфер на крају буде 3,5 милиона евра. 

Ако га Рома на крају и откупи Кумбула ће потписати уговор до јуна 2025.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.

03. 07. 2026. у 15:08

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СКАНДАЛ НА НАСТУПУ: Нападнута наша певачица, бацали чаше на њу!