У БОГАТИЋУ СНС ФОРМИРАЛА ВЛАСТ, СПС НИЈЕ ГЛАСАЛА: Нови председник Дамњановић

А. Д.

18. 08. 2020. у 13:50

НОВИ председник општине Богатић је предузетник Милан Дамњановић, један од повереника СНС у том месту, а његов заменик Теодор Теодоровић, такође из редова СНС.

У БОГАТИЋУ СНС ФОРМИРАЛА ВЛАСТ, СПС НИЈЕ ГЛАСАЛА: Нови председник Дамњановић

Фото: Општина Богатић

Практично, формирана је нова већина - СНС са 17 одборника, СРС са два одборника и Европска зелена партија са једним одборником. Представници СПС, њих 11, који су низ година водили општинску власт, нису желели да гласају.

Фото: Општина Богатић

За новог председника Скупштине општине изабран је економиста Синиша Пузић (СНС), док је његов заменик Драган Аћимовић (СРС). Секретар скупштине, убудуће ће бити правник Марија Ђурђевић.

Изабрано је и ново Општинско веће, које уместо досадашњих 11, сада броји 7 чланова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ИМАМ ЉУБАВНИЦУ, ИМАО САМ ЈЕ И КАД САМ СЕ ОЖЕНИО: Миле Китић отворено о прељуби - Не постоји град где нисам имао девојку