ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Коме нормалном пада на памет да сече шуме на Кошутњаку?!

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

07. 08. 2020. у 20:02

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић подржао је захтеве грађана да се спречи уништавање око 30 хектара шуме и зелених површина на Кошутњаку зарад изградње око 600.000 квадрата стамбено-пословног комплекса.

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Коме нормалном пада на памет да сече шуме на Кошутњаку?!

Фото: Д. Миловановић

- Наравно да сам против сече шуме у Кошутњаку. Коме нормалном може пасти на памет да удари на оазу Београда?! За протеклих осам година, колико је СНС на власти, борили смо се за пошумљавање, а не уништавање шума. Кошутњак су плућа Београда и не бисмо смели да допустимо да буду жртвована због нечијих личних интереса - рекао је председник за Курир.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (36)

ПОНИЖЕЊЕ ЗА ТРАМПА: Дошао на ноге Сију, Пекинг му послао поруку коју ће дуго памтити