НЕОБИЧАН ХОБИ БАЛШЕ БОЖОВИЋА: Кренуо на часове грнчарства
ФУНКЦИОНЕР Демократске странке Балша Божовић има необичан хоби, који је неко време због политике запоставио. Реч је о једном од најстаријих заната - изради предмета од глине.
БАЛША БОЖОВИЋ
Божовић је недавно решио да се врати овој пасији, па је поново предано кренуо на часове грнчарства. На свом инстаграм-профилу објавио је фотографију на којој се види како се вешто хвата укоштац са печеном глином.
Препоручујемо
ОЛИВЕР ВАРХЕЉИ ХВАЛИ ПОГАЧУ: Европски комесар домаћински послужен у Мисији Србије у Бриселу
18. 07. 2020. у 07:26 >> 14:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)