Сећања из вртића Горана Весића
ЗАМЕНИК градоначелника Београда Горан Весић пронашао је за викенд, у старом албуму, слику са другарима из вртића, насталу 1975. године.
Фото: Facebook
У објашњењу црно-беле фотографије написао је:
- Завршна приредба пред полазак у школу. Међу мојим другарицама и друговима има оних са којима сам ишао у основну и средњу школу, па и на факултет. Са некима од њих се дружим и данас.
Пратиоцима на друштвеним мрежама написао је и да се он на слици налази у доњем реду, крајње лево.
Препоручујемо
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)