Маја на кафи са кнегињом

С. С. Р.

16. 06. 2020. у 17:19

ПРЕДСЕДНИЦА парламента Маја Гојковић искористила је отварање престоничких угоститељских објеката да се види са пријатељима после карантина због короне.

Маја на кафи са кнегињом

Фото; Новости архива

Међу првима, кафу је попила са кнегињом Јелисаветом Карађорђевић. Наш репортер сликао је прву даму парламента како ужива у разговору са чланицом краљевске породице у ресторану Клуб књижевника у Беграду.

Иначе, Гојковићева потиче из угледне новосадске породице, њен деда је био радикал и учествовао је у акцији спасавања америчких пилота у Другом светском рату.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА доказала крађу, Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!