СЛЕДЕ НАЈТЕЖИ ДО САДА ПРИТИСЦИ НА ВУЧИЋА: Председник не попушта, али блокадери се нуде да то ураде

СЛЕДЕ најтежи до сада притисци на председника Александра Вучића да уведе санкције Русији, да протера руске медије, да се одрекне јефтиног руског гаса.

СЛЕДЕ НАЈТЕЖИ ДО САДА ПРИТИСЦИ НА ВУЧИЋА: Председник не попушта, али блокадери се нуде да то ураде

Фото: STRINGER / AFP / Profimedia

Политико извештава да би Србија могла да изгуби до 1,5 милијарди евра средстава ЕУ због приближавања Русији.

Према речима неименованог званичника ЕУ, сарадња Србије са Русијом постала је један од разлога зашто је Европска комисија заузела оштрији став.

Народе, памет у главу! Наслов о демократији, људским правима, а онда када се то све лепо растумачи дођемо до истине.

Јасно је да председник Вучић не пристаје на све то јер брине о свом народу.

Зато блокадери нуде да то ураде, а све под маском да се боре за људска права, демократију, слободу говора!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

Фондација Меридиан уручила вредну донацију Клубу кошаркаша у колицима Црвена звезда Сингидунум (ВИДЕО)