ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута
ПРЕДСЕДНИК Српске радикалне странке професор доктор Војислав Шешељ добио је још једног унука.
Фото: Н. Скендерија
Ову информацију Шешељ је обелоданио у програму уживо на Информер телевизији.
- Морам прво да саопштим једну вест која су ми саопштили пре неколико минута. Добио сам још једног унука. То је син мог сина Александра и његове супруге Александре. Мој син Александар до сад је имао двоје деце, сина Василија и ћерку Љубицу - открио је Шешељ.
Препоручујемо
"СРБИЈА ЋЕ МОРАТИ ОШТРО ДА РЕАГУЈЕ" Шешељ открио шта спремају Албанци
17. 03. 2026. у 17:00
"ИРАН НЕ СМЕ ДА КАПИТУЛИРА" Шешељ открио до када ће трајати сукоб на Блиском истоку
14. 03. 2026. у 15:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)