НЕШИЋ: Хрвати нам прете ратом и убијањем, а блокадери би да иду на концерт Северине и Цетинског (ВИДЕО)

ГЛАВНА уредница портала Новости прокоментарисала је хрватске претње ратом и жељу блокадера да иду на концерт Северине и Тонија Цетинског.

НЕШИЋ: Хрвати нам прете ратом и убијањем, а блокадери би да иду на концерт Северине и Цетинског (ВИДЕО)

Фото: Новости

- Ја мислим да део народа није научио лекцију, али овде има једна друга опасна ствар, а то је покушај ревизије историје. Константно се ради да се гуши ћирилица и изврће историја. Бивши министар одбране Хрватске прети нама ратом, прети убијањем, прети да ће да нас бомбардује. То је Хитлер радио, сад би да раде Хрвати. И опет ће те групе блокадера да оду да слушају Тонија Цетинског  - истакла је Нешић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (8)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне