"ЈЕЛ' ВИДИТЕ ВИ КАКВИ СУ ТО ЛАЖОВИ?" Вучић о неистинама блокадерског "Радара"

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије, Александар Вучић, осврнуо се и на чланак недељника "Радар" и употребу "звучног топа".

ЈЕЛ ВИДИТЕ ВИ КАКВИ СУ ТО ЛАЖОВИ? Вучић о неистинама блокадерског Радара

TANJUG/VLADIMIR ŠPORČIĆ

- Ја пуцао у леђа? Како бре пуцао у леђа? Јел' видите какви су то лажови? И није важно колико пута слажу, обману јавност, они ће наставити са тим. Шта да радите? Не вреди. Није постојала употреба било каквог звучног топа и то знају и то им је доказано. И баш их брига наставиће да лажу. Не могу да се похвале да ће нешто да ураде, не могу да кажу урадићемо пут, не могу да кажу направићемо канализацију, не могу да кажу било шта јер ништа од тога не  знају, и што је најгоре, ништа од тога њих ни не занима - рекао је Вучић и додао: 

- Не занимају их проблеми грађана Србије. Покушали су да поделе наше друштво, породице, генерације. Покушали су да одвоје младе од старих. Због тога је наш слоган и свуда  "Србија је једна породица". Да буду уједињени. Зато сам био срећан када сам видео и баку и деку и куму и супругу будућу. Сви на истом, на окупу и сви гурају и гледају - истакао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

НЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАСПИТЕ ОД ВРУЋИНЕ? Испробајте овај сјајан трик са пешкиром - расхладиће собу за трен