ВУЧИЋ О НИС-У: Добили смо лиценцу до 20. марта, гледаћемо да сачувамо и рад рафинерије, да обезбедимо раст целе привреде

ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, боравећи у посети источној Србији разговарао је и са грађанима Кладова.

ВУЧИЋ О НИС-У: Добили смо лиценцу до 20. марта, гледаћемо да сачувамо и рад рафинерије, да обезбедимо раст целе привреде

Фото: Профимедиа

О будућности НИС-а, Вучић је казао:

- Добили смо лиценцу до 20. марта, али ћемо се борити и гледаћемо да сачувамо и рад рафинерије и да кроз НИС обезбеђујемо раст целе привреде. Када је реч о снабдевању нафтом и нафтним дериватима, неће бити проблема.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (24)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?